Pozvánky

Gymnázium Turnov

Dobrý den,

Rád bych pozval všechny zájemce o studium na tradiční dny otevřených dveří Gymnázia Turnov. V pondělí 6. 12. 2021 v 16 hodin uvítáme zájemce z pátých tříd o studium na osmiletém gymnáziu. V úterý 7. 12. 2021 v 16 hodin zase přivítáme všechny zájemce z devátých tříd o studium na čtyřletém gymnáziu.

Po krátkém představení školy bude možné navštívit odborné učebny (přírodovědné předměty, cizí jazyky, informatika, humanitní předměty), kde budou učitelé gymnázia podávat informace o studiu na GyTu.

Bohužel i na tuto akci se vztahují omezení vyplývající z pandemické situace v České republice. Všichni účastníci musí mít po celou dobu nasazenou ochranu dýchacích cest (respirátor, nanorouška). Doprovod uchazečů musí při vstupu do školy doložit doklad o splnění alespoň jedné z následujících podmínek:

• uběhlo 14 dní po dokončení očkování proti onemocnění Covid-19,
  • uběhla izolace, ale zároveň méně než 180 dní od laboratorního potvrzení onemocnění covid-19, nebo
  • absolvování nejdéle před 72 hodinami RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARSCoV-2 s negativním výsledkem.

Za případné komplikace se omlouváme, ale musíme dodržovat aktuálně platná opatření vyhlášená Vládou ČR. Podmínky dne otevřených dveří máme schválené i KHS Liberec.

Mgr. Pavel Liška

zástupce ředitele

Pozvánka zde

Střední škola Lomnice nad Popelkou

SŠ Lomnice nad Popelkou zve budoucí studenty a zájemce o studium druhý Den otevřených dveří Střední školy Lomnice nad Popelkou, který se koná ve středu 1. prosince 2021.

Více informací v příloze.